Dragon Ball Word Online

Dragon Ball Word Online OTS


#1 2011-04-14 14:08:06

Napakowany Kox

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 11
Punktów :   

update

Moim Skromnym zdaniem proponuję :
-zwiększyć exp za sagi
-zmienić itemki za sagi..
-dodać questy np: kasa większą nią 5cc i bramka lvl... wieczny aol (podobnie jak na dbl to fajna opcja ze pobiera np:3 cc za deda) ani od jakiegos 350 lvl i wiecej
-dodac wiecej itemek do sprzedaży u npc
-stworzyć jeszcze jeden turniej podobnie jak obok piccolo na przypuśćmy jakieś większy 350 lvl (w gt byl taki)
-dodac profke ubub
-zrobić coś z rokiem (w teście było tak mało osób na main ze to szok.. w ogóle handlu nie było)
-domki zrobić jako domki a nie drzwi które każdy otworzy
-moze dodac u cela czar na przywoływanie "cell jr" np : 2
-dodac opis sagi "buu" na stronkę
-usunac calkowicie fury ( wiem to pomysł daku i przylaczam sie)
-itemki dodajace np: jakis % walenia dmg
-moze zrobic cos takiego jak premium i do tego vip account

W sms shop proponuje :
-gemy
-pacc

jesli ktos ma jakies zastrzezenia proszę pisać..
nie krytykowac to tylko takie zapytanie..


pozdrawiam

Offline

 

#2 2011-04-14 14:31:42

 Tooves

Moderator

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 64
Punktów :   

Re: update

Co do questa na kase...jest quest na 100cc...to chyba starczy.
Wieczny Aol? Hmm jeśli już to na wysoki lvl i najlepiej quest "team'owy"
Większy exp za sagi? hmm nie przeszkadza mi ten co jest teraz ;p
Itemki za sagi są w porządku,ewentualnie dodać coś nowego... ;d
Więcej itemów można sprzedawać u Forestera,ale zgadzam się.Brakuje paru itemów z możliwością sprzedania.
Nową Profesje? Nieeee.... albo jeśli już,to dopiero po balansie obecnych profesji.
Rook? Rook to wyspa dla początkujących i nigdy nie było tam jakiegoś wielkiego handlu.
Opis buu Sag by się przydał.
Itemki dające %dmg? hmm to jest to samo co ki gemy..xd
Premium i Vip ? bez sensu .. ;D
Właśnie,Turniej to dobry pomysł ;] ale nie musi być od razu 350.

Co do Sms Shopu się nie wypowiem : x

Ostatnio edytowany przez Tooves (2011-04-14 14:32:15)


"Jestem tak dobrym kochankiem, ponieważ dużo ćwiczę sam." - Woody Allen

Offline

 

#3 2011-04-14 14:40:38

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 101
Punktów :   

Re: update

-exp zależy od tego ile x Y jest exp , na serwie nie będzie dużego expa ; )

-itemy za sagi są odpowiednie ; ) zrób sagi "Buu" to się przekonasz .

- Tu ma być hardcor .
*kase możesz mieć z loota ; )
*bramki lvl są nie wszędzie bo to mało potrzebne ; )  człowiek się uczy na błędach .
*aol to aola sie zachciało no kurwaaa człowieku dobra wiem wkurwia to jak wypadnie Ci np mystic ki ale o to chodzi żeby nie było nic wiecznie i tak łatwo ; ) żebyś bardziej uważał .

-po co więcej itemów ? zrobisz questa u forestera tam sprzedajesz itemy ; ) jak nie wiesz ? to nie dawaj durnych pomysłów tylko najpierw pytaj czy coś jest czy nie ; )

-Turniej będzie w następnym update dodany gdy będą wprowadzone sagi gt .

-Dodać profke ? zrób look-typ , to dodam ale dopiero w kolejnym update z sagami gt .

-Siedzieli na rooku bo przesadziłem z rookiem i expowiskami , teraz już na rooku po 50 lvl będzie się ludziom nudzić to pójdą na main'a .

-Domki są do kupienia i jak w każdym domu są drzwi no chyba że napakowany mieszkasz w jaskini ; O . Jak kupisz domek to się nie otwierają .

-Można to zrobić ale nie mam w planach udoskonalenie tych sag co są bo są inne plany związane z serwerem.

-To że nie ma opisu Sag z Buu jest ponieważ gdy zrobisz wszystkie sagi dokładnie bez aeroplanów to masz odkrytą całą mapę , w dodatku jesteś już doświadczonym graczem to dasz rade ; ) Ty to byś chciał chyba tp do wszystkich sag i tp do każdego respa . Opisu nigdy nie będzie jak się trochę pomęczycie to nic wam się nie stanie ; )

-Czar Fury nigdy nie zostanie usunięty , został osłabiony i to wystarczy ; ) Dobry gracz nawet przed fury sie uchroni ; )

-Są itemy ze skillami i % def i to starczy . Dmg dostajesz od Kami w sagach i to jest dużo ; )

-Vip account jest już od początku serwera dla wszystkich od razu ; ) Premium to jest Pacc (Premium Account)




Na przyszłość takie pomysły będą kasowane bo są nie zbyt dobrze sformułowane ; D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plszkolenia bhp kielce internet hucisko yorki wychowanie