Dragon Ball Word Online

Dragon Ball Word Online OTS


#1 2011-04-14 13:53:32

 Daku

Gamemaster

7042139
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 25
Punktów :   

Update.

Mój pomysł na update jest taki.

1. Usunąc całkowicie czar "fury"

2. Wyrównac profesje tzn. załóżmy freezer bije 28k na laście z Evil Energy i ma 25k hp, zaś brolly bije 20k na laście i ma 20k hp. No i tak ze wszystkimi profesjami.

3. Dalej co do profesji polepszyc nieco Androida ,Gotenksa, Namka, bo te postacie są beznadziejne.

4.Wprowadzic expowiska na vegecie tj. Annihilator, Hyper Annihilator, Oozaru, Armored Oozaru, Metal, bo na lvlu 200-300 i wyżej nie ma gdzie expic a na mechach nikt nie będzie cały czas siedział.

5. Obniżyc cenę senzu z 6cc do 3cc? A po misji kosztowały by one 2cc?

Na razie chyba tyle wystarczy. Prosił bym o wypowiadanie się w sensie takim np.
1. Tak
2. Nie
3. Tak
4. Tak
5. Tak

Jeśli ktoś napisze nie, to proszę o uzasadnienie swojej wypowiedzi.
Jeśli ktoś się nie zastosuje i będzie spamował w tym temacie, dostanie warna.

Offline

 

#2 2011-04-14 13:55:21

 Tooves

Moderator

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 64
Punktów :   

Re: Update.

1. Tak
2. Tak
3. Tak
4. Tak
5. Tak

Jeszcze tylko mała wzmianka - Dobre pomysły ;]

Ostatnio edytowany przez Tooves (2011-04-14 13:56:16)


"Jestem tak dobrym kochankiem, ponieważ dużo ćwiczę sam." - Woody Allen

Offline

 

#3 2011-04-14 14:00:50

Unisheri

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Update.

1 Nie- usunąć go gohanowi ale nie brolliemu. Brolly ma mało czarow i dotego mało many. Fury bardzo mu sie przydaje bez niego ta profa bd słaba
Ale wtedy dmg brollego będzie podniesione o kilka % w górę.
2 tak
3 tak
4 tak
5 tak

Offline

 

#4 2011-04-14 14:18:15

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 101
Punktów :   

Re: Update.

1. Brolly bez fury to jak facet bez chuja ! nie usunę mu fury bo to jest oryginalny czar jedyny swoim rodzaju dla którego ludzie grają tą postacią .
2.Postacie został wyrównane , bez sensu jest to żeby postać na laście waliła jak sam mówisz 28 k bo żadna tyle nie wali ; ) nawet z bbk.
ostatni czar najsilniejszy nie może zabijać gracza na raz !!!! Każdy się wkurwia jak Goku zapierdoli na 350 za 28 k hp np Namkowi to śmiech . Czary są ustawione tak żeby ominąć to że gracz np 350 lvl rozwala 330 lvl na hita ;/ . Dlatego zostało pozmieniane to i owo ; ) i jest dobrze .
3.Zostały już poprawione na tyle ile trzeba ; ) Postacie zostały poprawione na tyle że Goku czy Namek czy Buu czy Android na 350 lvl !!!!!!! Są równe i nie które lepsze od brolly czy goku !!!!! Musicie się nauczyć grać na exp max x 3 lub x 1 i wbić 350 lvl wtedy zrozumiecie że wcale taka duża zmiana z balansem nie jest potrzebna !!!!! Każda profesja jest bardzo dobra na last tylko trzeba umieć nią grać , kiedyś też byłem noobem i brałem brolly wkupywałem pacc i świrowałem ale jak pograłem to się nauczyłem ;]  ale jak chodzi o granie powyżej 250-280 lvl w górę a zwłaszcza na 350 lvl !!!! Postacie są w sumie takie same !!! możecie się razić tym że np na DBLW czy innych hodb z bbk czy large dama waliło się dużo ale teraz się nie wali tak jak kiedyś , pogracie zobaczycie . Zresztą mówicie że gohan czy andro a jakoś Gokar gra gohanem juz 2 lata jakos i nie zmienia profesji , androidem gra też paru ludzi i nie zmienia na inną bo im odpowiada . To nie rl tibia tylko dragon ball i musi być bardzo trudno !!! Ja nie będę robił też wodbo co biegniesz po rebornie z 500 lvl i typek Ci zabija na drodze na 1 czy 2 hity .
4. Vegeta jest już dziś skończona tzn do wieczora max pozostało tylko rozmieszczenie moobów .
5. Cena takich rzeczy jak Senzu nie może być obniżona ponieważ gdy jest wysoka zmusza graczy do expienia i do szukania loot'u dzięki temu ludzie są motywowani a najsilniejsi zostają . Hmm i co jeszcze to dzięki drogiemu senzu można handlować ; )


Edit @
1 nie
2 nie
3 nie
4 nie
5 nie


_________________________________________________________________________________

No i gdzie byli rodzice !!!! ????

Offline

 

#5 2011-04-14 15:48:28

 Daku

Gamemaster

7042139
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 25
Punktów :   

Re: Update.

Popatrz tak jak wypowiedziałeś się w temacie niżej "Doświadczony gracz uchroni się przed fury" 10 lvli różnicy brolly mi sadził takie fury ze nie moglem się wyleczyc z senzu i regeneration. Więc da się? No nie da się.

Do punktu 4 napisałeś nie więc nie będzie tych expowisk? ;o To powiedz nam na czym my mamy expic.

Przekonamy się o tym "balansie"

Co do pkt nr 2 te "28k" to był tylko przykład czytaj ze zrozumieniem. Napisałem "np" równie dobrze mogłem napisac tam "10k".

Offline

 

#6 2011-04-14 16:24:10

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 101
Punktów :   

Re: Update.

Hmm to ty bardziej lepiej czytaj ; )

Napisałem że jest osłabione a ty dalej że mocne ; O , Doświadczony gracz spokojnie może dać regeneration i senzu ; ) o fury sie nie martw bo nie jest SILNE !!!!.

Napisałem że jest Vegeta już prawie gotowa tylko mooby trzeba rozstawić itd wiadomo że jak Vegeta bedzie to jakie mniej więcej mooby będą to wiadomo jakie ; ) i już mówiłem coś że na vegecie bd potwory bardzo silne i dające więcej expa ; )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl