Dragon Ball Word Online

Dragon Ball Word Online OTS


#1 2011-04-04 15:48:15

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 101
Punktów :   

Czytaj

Do Czwartku Serwer bedzie bardziej for fun dla all graczy ; )

Postanowiłem zrobić większy update :
-Vegeta (dla Pacc)
-Każda profesja minimum 3-4 nowe czary .
-Nowe itemy i questy.
-Serwer bd hostowany 24/7.
-Nowe expowiska .


Co sie z tym wszystkim bierze bd reset charów (do czwartku wieczór możecie grać for fun exp wysoki).
Start w Piątek wieczór. Oficialnej godziny startu nie ma na pewno około 18-20.

Mam nadzieje że się cieszycie ; )

Offline

 

#2 2011-04-10 15:37:26

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 101
Punktów :   

Re: Czytaj

Serwer bedzie o to sie nie martwić !!!

Wszystko jest związane z bardzo dużym brakiem czasu , w środę/czwartek już bd dostępny dedyk na którego wrzucę ots , musze także dopracować te czary jest ich łącznie ponad 20 , nowa vegeta sie zbugowała trochę i trzeba ją zmienić co sie wiąże z questami .

    Brak czasu bierze się z brakiem czasu który jest spowodowany nauką poprawianiem ocen w szkole , może nie wszyscy wiedzą ale jestem w klasie maturalnej w Technikum Medycznym ;] i to że w tym roku za pare tygodni mam matury oraz egzaminy zawodowe do których muszę się przygotować po przez chodzenie na korepetycje zajęcia dodatkowe , fakultety itd aby poszło mi wszystko tak jak ma być . Następnym powodem jest też to że oprócz serwera i nauki mam też obowiązki w domu oraz dziewczynę której też muszę poświęcić trochę uwagi .
   Dobre info dla was że sam wyłożyłem kasę na tego Zj*****o dedyka , może to was ucieszy , pracuje nad wszystkim i serwer na pewno będzie funkcjonował . To że nie odpisuje na gg , facebook, skype , nk.pl , epuls , yt jest związane za dużym spamem , po prostu mam dość . Poczekajcie a będzie wam dane . Przepraszam was za to ze nie pisze ze czekacie ze opisuje wam życie prywatne ale zrozumcie ZIMEK TEZ CZŁOWIEK !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plszkolenia bhp kielce internet hucisko yorki wychowanie